Шановні студенти.

У зв’язку з карантином з 12.03 по 03.04 навчальний процес буде відбуватися у віддаленому режимі із використанням цифрових сервісів Moodle, Google Classroom, Skype, Google Hangouts, корпоративна пошта тощо.

Всі викладачі будуть на зв’язку відповідно до затвердженого розкладу для надання консультацій та проведення занять в рамках тих сервісів, які вони обрали для контакту із вами.

Якщо у вас виникають технічні проблеми, які можуть вплинути на якість отримання матеріалів для навчання звертайтесь у відповідні телеграм чати або до методистів кафедр та секретаря деканату:

• методист кафедри комп’ютерних технологій Ломонос Ірина Миколаївна ([email protected]);
  • методист кафедри загальної фізики і дидактики фізики Сіряк Юлія Володимирівна([email protected]);
  • методист кафедри загальної фізики і дидактики фізики Демченко Катерина Вячеславівна ([email protected]).

Просимо вас повідомляти про свій стан здоров’я старостам груп та академічним кураторам особливо за умови, якщо ви захворіли (будь чим).