Життєпис

26.10.2021

Сьогодні до Філії завітали наші шановні колеги з Подільського державного аграрно-технічного університету – декан інженерно-технічного факультету к.т.н., доц. Панцир Юрій Іванович та доцент кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін к.т.н., доц. Бончик Віталій Семенович. Зустріч мала змістовне наповнення, так як розглянуто та обговорено широке коло питань та напрямки подальшої співпраці.

13.10.2021

Хмельницька Філія Донецького національного університету імені Василя Стуса “Бізнес-інноваційний центр “ДонНУ-Поділля” проявила ініціативу взяти участь у президентській програмі “Зелена країна”. Під керівництвом директора філії кандидата сільськогосподарських наук Леоніда Пруса колектив Філії виїхав на територію ДП “Проскурівське лісове господарство” для висадки сіянців дуба звичайного. Приємно усвідомлювати, що ми теж долучилися до такої благородної справи і висадили більше тисячі дерев! Далі буде)))

23.09.2021

Директор Філії к.с.-г.н. Леонід Прус взяв участь у онлайн-нараді під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Юр’єва для керівників місцевих органів управління освітою та керівників закладів освіти області щодо стану вакцинації працівників та готовності закладів до початку опалювального сезону.

17.09.2021

Вітаємо випускників програми МБА з отриманням дипломів!

На черговому зібранні трудового колективу, серед інших важливих питань, особливу увагу звернули на необхідність виконання Постанови МОЗ України від 26.08.2021 №9 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19). Дякуємо начальнику медичної служби Територіальне управління Служби судової охорони у Хмельницькій області Лілії Глушко за інформативну розповідь та відчуття психологічної захищеності поряд із таким чудовим лікарем!

«Народе мій, до тебе я ще верну, і в смерті обернуся до життя»!
В ніч з 3 на 4 вересня 1985 року, в карцері мордовського табору для політв’язнів, загинув Василь Стус — український поет, прозаїк, літературознавець, правозахисник, борець з радянською тоталітарною системою.
Пам’ятаймо!

22.08.2021

Вітаємо випускників спеціальності «Менеджмент» ОП «Бізнес-адміністрування» з успішним захистом магістерських робіт! Нових професійних вершин вам!

З Днем Незалежності України!

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

17 серпня в стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбулася зустріч народного депутата України, представника політичної фракції «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергія Лабазюка з представниками різник ланок освіти.
Директор Філії к.с-г.н. Леонід Прус був запрошений до участі у заході, де мав нагоду обговорити низку дискусійних питань – це і виділення субвенцій на оновлення матеріально-технічної бази, запровадження дуальної системи освіти, оптимізація вищих навчальних закладів, тендерні закупівлі для профтехзакладів, передача закладів освіти з державної до комунальної власності та багато іншого. Сергій Лабазюк запропонував створити робочу групу, де педагоги могли б систематизували свої пропозиції та ініціативи розвитку галузі області. Своєю чергою парламентар, у співпраці із колегами з депутатської групи «За Хмельниччину», відстоюватиме важливі ідеї для розвитку освіти у стінах Верховної Ради України.

До Філії ДонНУ імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» завітав заступник командувача Сил спеціальних операцій Збройних сил України Нечаєв Олег Олександрович. Спільно з директором Філії к.с.-г.н. Прусом Л.І. обговорили низку актуальних питань, в тому числі і питання подальшої співпраці та навчання військовослужбовців. Приємно зауважити, що Олег Олександрович є випускником ДонНУ імені Василя Стуса.

Вітаємо випускників – бакалаврів спеціальності «Право» (друга вища освіта) Донецького національного університету імені Василя Стуса!
Нехай цей своєрідний фініш стане стартом у кар’єрному зростанні, подальшому особистісному розвитку та досягненні нових життєвих висот! Приємно зазначити, що частина випускників обрали саме ДонНУ імені Василя Стуса для продовження навчання у магістратурі.
Бажаємо успіхів!

23.06.2021

Запрошуємо працівників Хмельницького окружного адміністративного суду на навчання до Донецького національного університету імені Василя Стуса

16.06.2021

А сьогодні ми – про соціальну свідомість. Майже усі працівники філії пройшли перший етап вакцинації. Бажаємо усім здоров’я!

15.06.2021

Заступником директора філії к. психол. н., доцентом Гундерук Л.М. проведено зустріч з працівниками Апеляційного суду Хмельницької області. Присутніх поінформовано про магістерські програми, за якими здійснюється підготовка у ДонНУ імені Василя Стуса, зокрема про ОП “Менеджмент у судовій сфері”.

12.06.2021

У приміщенні філії ДонНУ імені Василя Стуса Територіальним управлінням Служби судової охорони у Хмельницькій області відкрито новий спортивний зал, оснащений сучасними тренажерами та іншим спортивним обладнанням

08.06.2021

Відбувся випуск магістрів спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” освітньої програми “Публічна політика та адміністрування” Донецького національного університету імені Василя Стуса.

28.05.2021

Відбулися спільні навчання Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області спільно з Територіальним управлінням Служби судової охорони у Хмельницькій області та Добровільною пожежною дружиною Філії ДонНУ імені Василя Стуса “Бізнес-інноваційний центр “ДонНУ-Поділля”.

22.05.2021

Захист магістерських робіт здобувачів освітньої програми “Бізнес адміністрування” Донецького національного університету імені Василя Стуса.

20.05.2021

З побажаннями вишиванкового розмаїття життя працівники Філії ДонНУ імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля», спільно зі здобувачами, вітають усіх зі святом національної єдності – Всесвітнім днем вишиванки!

19.03.2021

19 березня 2021 року у Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» відбулася робоча зустріч директора Філії к.с.-г.н. Леоніда Пруса з начальником відділення Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області Сніжаною Паюк.
Під час зустрічі обговорено питання напрямів співпраці Відділення і Донецького національного університету імені Василя Стуса та підвищення рівня правової культури студентів.
Сторони розглянули сфери співробітництва та можливість проходження студентами виробничої практики на базі Відділення з метою здійснення профорієнтаційної роботи, можливості отримання практичних знань про законодавчо визначені шляхи вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)), зниження рівня конфліктогенності та стабілізації стану соціально-трудових відносин у колективах підприємств, установ, організацій області.
Директор Філії к.с.-г.н. Леонід Прус розповів про спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється навчання у ДонНУ імені Василя Стуса. У свою чергу Сніжана Паюк поінформувала про основні завдання і функції діяльності Відділення як надійного соціального партнера трудових колективів, профспілок, роботодавців, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Окремо зупинилась на практиці роботи Відділення щодо запобігання виникненню та сприяння вирішенню КТС(К) на території Хмельницької області.
Окрім того, сторони обговорили можливість підписання договору про співпрацю, що надалі сприятиме підвищенню рівня правової обізнаності сторін соціально-трудових відносин Хмельниччини.

12 березня 2021 року Філія ДонНУ імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» виступила співорганізатором науково-практичного семінару з міжнародною участю «Інноваційні методи підвищення врожайності сільськогосподарських культур в сучасних кліматичних умовах України та світу».
З вітальним словом виступив директор Філії к. с.-г. н. Леонід Прус, який зазначив, що шлях до розуміння та подальшого успішного суспільного розвитку лежить через спілкування, бачення спільної мети і об’єднання зусиль. Тому сьогодні надзвичайно важливо налагоджувати партнерські відносини між бізнесом, освітою та державними органами для економічного розвитку міста, регіону, країни.
У роботі семінару взяли участь науковці, аграрії, представники менеджменту з Іспанії та Кіпру

11.03.2021

11 березня 2021 року директор Філії Леонід Прус відвідав засідання круглого столу, за участі Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, з представниками регіональних бізнес-асоціацій Хмельницької області та об’єднань великого бізнесу. До участі у заході також долучилися народні депутати України від Хмельниччини, голова обласної адміністрації Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк та інші поважні гості.

25.02.2021

Долучаємося до поетичного челенджу «Читаємо Лесю» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки – української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури) 📚📖

18.02.2021

Шановні друзі!
Донецький національний університет імені Василя Стуса пропонує наступні додаткові освітні послуги:
– короткострокова програма підвищення кваліфікації «Навички Soft Skills в професійній діяльності фахівців центрів зайнятості!»;
– короткострокова програма підвищення кваліфікації «Емоційна компетентність та техніка роботи зі «складними» учасниками групи»;
– короткострокова програма підвищення кваліфікації «Інструменти мотивації, цілепокладання в працевлаштуванні, робота групи з різним рівнем мотивації»;
– короткострокова програма підвищення кваліфікації керівного складу Держпродспоживслужби «Управління змінами»;
– короткострокова програма підвищення кваліфікації керівного складу Держпродспоживслужби «Антикризове управління в контексті реалізації реформ в Україні»;
– спеціальна програма підвищення кваліфікації для фітосанітарних інспекторів Головних управлінь Держпродспоживслужби;
– програма підвищення кваліфікації для керівників закладів освіти «Мистецтво управління освітою»;
– спеціальна професійна (сертифікатна) програма підвищення кваліфікації «Фінансовий аудит використання коштів державного бюджету» для працівників територіального управління Рахункової палати по Вінницькій‚ Кіровоградській та Хмельницькій областях (у м. Вінниця);
– спеціальна короткострокова програма підвищення кваліфікації для державних службовців підрозділів обласних державних адміністрацій.
Додаткову інформацію можна отримати за адресою:
вул. Свободи, 36, м. Хмельницький
Тел.: +380 (382) 65-05-51; (068) 3485314
E-mail: [email protected]

10.02.2021

Сьогодні, 10 лютого 2021 року у Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» відбулися збори трудового колективу. Серед інших питань, які розглянуто, особлива увага приділена питанню охорони праці.
Директор Філії к. с.-г. н. Л.І. Прус нагадав присутнім, що охорона праці – це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності людини у процесі трудової діяльності. Наголосив на дотриманні правил пожежної безпеки у приміщеннях протягом зимового періоду.

04.02.2021
Вітаємо перших випускників спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” з отриманням дипломів магістрів!👨🏻‍🎓👩🏻‍🎓🎓💐
Нехай знання, які ви отримали під час навчання, стануть засадами подальшого професійного і особистісного розвитку!

9 грудня 2020 року, відбулася П’ята обласна науково-практична конференція «Освіта Хмельниччини: психолого-педагогічний супровід модернізаційних процесів», у якій Філія ДонНУ імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» виступила співорганізатором.
З вітальним словом до учасників конференції звернулися Т.В.Дупляк, заступник директора – начальник управління департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА та директор Філії к. с.-г. н. Л.І.Прус.
Приємно зауважити, що окрім керівництва Філії, у роботі конференції взяли участь і здобувачі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» С.А.Коржик та М.В.Атаманчук.
За матеріалами конференції буде видано збірник наукових та науково-методичних праць, до якого подано наукові публікації:
– Гундерук Л.М., Прус Л.І. До питання професійного самовдосконалення керівників закладів вищої освіти;
– Атаманчук М.В. Комунікативна компетентність як умова успішної діяльності керівника закладу освіти;
– Коржик С.А. Інформальна освіта педагога як важливий елемент безперервної освіти.

19.11.2020
Керівництво Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса “Бізнес-інноваційний центр “ДонНУ – Поділля” взяло участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Міждисциплінарні підходи у дослідженні Голодомору-геноциду», яка відбулася сьогодні, 19 листопада 2020 року, на базі Національного музею Голодомору-геноциду у м. Київ.
До обговорення історичних, політико-правових, соціально-демографічних аспектів Голодомору-геноциду, а також медичних і латентних морально-психологічних наслідків злочину, спрямованого проти української нації, долучилися з темами:
– Леонід Прус, кандидат сільськогосподарських наук, директор Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля»: «Насильницька колективізація сільського господарства як складова терору голодом на селі у роки Голодомору 1932–1933 років»;
– Людмила Гундерук, кандидатка психологічних наук, доцентка, заступниця директора Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля»: «Психологічна руйнація свідомості українців у роки Голодомору».
23.10.2020
Запрошуємо до участі у конференції!
24.08.2020
З Днем народження, Україно! У тебе – гідне майбутнє!
14.08.2020
Наші потенційні здобувачі – працівники Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області – під час службових навчань продемонстрували високий рівень професійної підготовки. А теоретичні знання вони будуть удосконалювати у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, навчаючись за освітньою програмою “Менеджмент у судовій сфері”. Нас обирають найсильніші!
07.08.2020
Донецький національний університет імені Василя Стуса — це відкрита академічна спільнота, що є провідним центром освіти, науки та інновацій. Стусівський університет сьогодні — потужний науково-освітній комплекс найвищого ІV рівня акредитації, один із провідних закладів вищої освіти України. Свою місію ДонНУ імені Василя Стуса вбачає у формуванні особистості-професіонала: інтелектуальної, інформованої, інноваційної, самоідентифікованої, інтегрованої у суспільство.
На теренах Хмельниччини упродовж декількох років успішно функціонує Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля», яка здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, особистісний розвиток і кар’єрне зростання яких відповідає високим інтелектуальним та академічним стандартам.
У 2020 році Філія ДонНУ імені Василя Стуса запрошує на навчання за наступними освітніми програмами:
Публічна політика та адміністрування
Бізнес-адміністрування
Менеджмент у судовій сфері
Перелік документів для вступу:
заява встановленого зразка;
згода на обробку персональних даних;
оригінал диплома (СО «Магістр» або «Спеціаліст»);
оригінал додатка до диплома;
копія паспорта;
копія РНОКПП;
4 кольорових фотокартки (розмір 3х4см)
Прийом документів: 10 серпня– 21 серпня 2020 року;
Проведення вступних випробувань: 22 серпня – 29 серпня 2020 року.
05.08.2020
Незважаючи на життєві негаразди, продовжуємо проводити профорієнтаційні заходи. Запрошуємо потенційних здобувачів на навчання до Донецького національного університету імені Василя Стуса!
17.07.2020
Директор Хмельницької філії ДонНУ імені Василя Стуса кандидат сільськогосподарських наук Леонід Прус взяв участь у засіданні Ради ректорів Хмельницької області.
17 липня під керівництвом ректора Хмельницького національного університету Миколи Скиби на базі навчального закладу відбулося засідання Ради ректорів області. До спілкування також долучилися голова адміністрації Дмитро Габінет, заступниця голови ОДА Оксана Ситницька, ректори вищих навчальних закладів області, директор Департаменту освіти та науки ОДА Олег Фасоля та інші поважні гості.
Під час засідання присутні обговорили питання організації вступної кампанії в 2020/2021 навчальному році та організації навчального процесу в новому навчальному році, враховуючи умови карантину. Кожен бажаючий мав можливість висловити своє бачення та пропозиції до озвучених питань.

5 жовтня 2019 року в приміщенні Хмельницької філії Донецького національного університету імені Василя Стуса пройшов черговий захід просвітницького руху 15х4. Основна мета руху – популяризація наукових знань задля підвищення рівня загальної освіченості звичайних громадян. 15х4 – це формат відкритих науково-популярних лекторіїв. Наші заходи – 4 доповіді по 15 хвилин на різні теми. Цього разу слухачі почули доповіді про те, як навчатися, про генетичні тести, про історію анімації та про премію Дарвіна. Після кожної лекції слухачі мали змогу поставити запитання лекторам і почути відповіді на них. Всі заходи руху 15х4 безкоштовні, організовуються і проводяться волонтерами.