Життєпис

26.05.2023

Продовжуємо брати участь у благодійному проєкті “Мрія”! Спільно з його регіональним керівником, нашим випускником Олександром Гущею та виконавчим директором цього проєкту Тетяною Комлик, сьогодні побували у медичній частині одного із військових підрозділів Хмельниччини та передали персоналу медичні препарати

18.05.2023

Сьогодні, напередодні презентації книги “Освіта України в умовах війни (2022)” спільно з керівником проєкту “Мрія” Олександром Гущею побували у наших друзів – в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. У захваті від результату проведеної ними роботи і внеском в історію!

04.05.2023

Працюємо над формуванням резильєнтного суспільства! Після навчання в Ізраїлі заступник директора філії кандидат психологічних наук, доцент Людмила Гундерук, відповідно до Всеукраїнської програми ментального здоров’я, координує проведення навчань з Israel Trauma Coalition для Хмельницької області. Навчальні програми спрямовані на розвиток навичок та компетенцій самодопомоги задля мінімізації посттравматичних проявів, а також формування стійкості і резильєнтності особистості та громади в цілому. Наразі у нас проходять навчання більше 100 осіб, серед яких науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, практичні психологи закладів освіти області, маємо запит від працівників медичної установи. Наявні групи не змогли вмістити усіх бажаючих, тому далі буде)).

23.03.2023

💙💛Шановні випускники 11 класів, їхні батьки та всі охочі!
📢Приймальна комісія Донецький національний університет імені Василя Cтуса продовжує серію онлайн-зустрічей “Вступ – це просто!”
📆 Друга зустріч відбудеться 25 березня 2023 року о 12.00 на платформі ZOOM💻
Ідентифікатор конференції: 824 2398 3176
Пароль (код доступу): Vstup2023
📌Під час заходу учасники зможуть дізнатися про особливості вступу 2023 року на ОС “Бакалавр”, а саме:
✔️детальніше про НМТ
✔️підготовку до вступу
✔️розрахунок конкурсного бала
✔️основні терміни вступної кампанії
Ви зможете поставити всі хвилюючі питання та отримати розгорнуті відповіді на них від представників Університету.
💙💛Ми допоможемо Вам не загубитися в термінах та вимогах, пройти шлях до омріяного навчання ‍🎓

02.02.2023

А у нас знову випуск! Цьогоріч він – незвичайний, але ми переконані, що це останній випуск, який відбувається під час війни. І навіть сирени повітряної тривоги не змогли приховати щасливі посмішки на обличчях наших випускників спеціальності “Менеджмент” ОП “Бізнес-адміністрування” і спеціальності “Публічне управління та адміністрування” ОП “Публічна політика та адміністрування”. Бажаємо усім професійної самореалізації та досягнення поставлених цілей – без розфокусування!

29.12.2022

Ми – незламні! Ніякі ракетні обстріли нас не залякають! І навіть в укритті нещодавно успішно відбувся захист магістерських робіт випускників спеціальності “Менеджмент” освітньої програми “Бізнес – адміністрування”. У кожного свій фронт – своїми професійними знаннями наближаємо Перемогу!

29.12.2022

Поряд із щоденними нашими справами домінантною для усіх нас залишається все таки Перемога. На чолі з директором філії Леонідом Прусом робимо все можливе задля її наближення. Як результат – маємо Подяку Командувача Сил підтримки Збройних Сил України бригадного генерала Дмитра Гереги

12.12.2022

Висловлюємо вдячність Посольству Ізраїлю в Україні за надану можливість кандидату психологічних наук, доценту Людмилі Гундерук черговий раз взяти участь у курсі МАШАВ “Травма і психологічна стійкість в умовах кризи”. Це не просто ще один отриманий міжнародний сертифікат, це колосальний досвід, нові практики, які застосовують ізраїльські професіонали. Все це буде реалізовано у практиці надання психологічної допомоги населенню в українських реаліях. І, звісно, далі буде!

03.10.2022

Сьогодні у філії відбулися чергові заняття з протипожежної безпеки. Такі практичні заняття із залученням професійних спеціалістів є необхідними, адже вони позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, поліпшують обізнаність працівників та дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування у разі виникнення надзвичайних подій.

09.09.2022

Новий навчальний рік розпочався у дуже непростих умовах, тому безпека всіх учасників освітнього процесу залишається першочерговою складовою. Зважаючи на це, у філії відбулися чергові заняття, які провів Сушко Олексій Анатолійович – провідний інспектор УДСНС у Хмельницькій області.

23.08.2022

З Днем Конституції України!

06.07.2022

Вітаємо бакалаврів спеціальності “Право” з отриманням дипломів! Пишаємося тим, що більшу частину групи випускників складають військовослужбовці, яким вистачило сили і мужності стояти на захисті нашої країни і успішно завершити навчання! Перемоги нашій країні, особистих перемог у житті, унікального професійного шляху кожному! Чекаємо на вас у магістратурі!

28.06.2022

З Днем Конституції України!

03.06.2022

Продовжуємо допомагати ЗСУ! Усвідомлюючи, що потреби наших захисників у підтримці з тилу тільки зростають, адже бойові дії стають все більш запеклими та вимагають максимального матеріального та технічного забезпечення, директору філії Леоніду Прусу вдалося організувати та залучити до вирішення проблеми надзвичайно поважних і знаних в області людей (до слова, наших випускників) – О.Козачука, О.Корнійчука, А.Крупельницького, В.Олійника, О.Гущу, Ю.Шемелюка, Р.Дмитришина – і на фронт поїхав придбаний автомобіль! Це було непросто, але їм це вдалося! Наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

31.05.2022

 Сьогодні у нас свято – своє 70-річчя відзначає чудова людина, відповідальний працівник наш охоронник Муляр Іван Степанович. Маємо честь працювати поряд з ним – завжди усміхненим, привітним, веселим, життєрадісним. Колектив філії вітає Івана Степановича і бажає довголіття, миру в родині і в країні, родинного затишку і тепла, щоденних приємних новин, зовнішньої і внутрішньої гармонії. До вітань приєднався заступник голови Хмельницької обласної організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Мельник Микола Петрович, .який вручив імениннику, як учаснику бойових дій, грамоту.

20,05.2022

А ми у цей святковий день поєднали приємне з корисним! У День вишиванки до філії завітали наші друзі – військовослужбовці. І як знак вдячності за те, що вони роблять для нашої країни, отримали подарунок – такий необхідний для них прилад, який за участі філії був придбаний за кордоном. Сподіваємося, що цей зроблений нами хоч невеликий жест допоможе ще швидше наблизити нашу перемогу! МИРУ нам, зі святом!

09.04.2022

Про соціальну місію Донецького національного університету імені Василя Cтуса.
Навчальний процес. Ми не оголошували канікули, нам важливо бути поряд один з одним 24/7! Слава Богу, що ми мали і маємо таку можливість у Вінниці 🙏
За межами розкладу в стусівців багато добрих справ спільно з ЗСУ і ТрО, владою і бізнесом, медіа і простими українцями, які сьогодні стали суцільною фронтовою зоною всієі Європи. Були абсолютно переможні дні, коли вдавалось і крила злітали, були інші – 🖤.
А ще багато творчого, що виривається зі спустошених душ – віршів, картин, світлин, текстів. Ми обов’язково все викладемо після нашої Перемоги! 🇺🇦
Спеціальні слова подяки всій Команді, яка розповідає про війну з її початку 5 мовами щодня друзям і ворогу, партнерам і тим, з ким вже не буде спільного, всім, хто читає і поширює
#СтусівськийПроВійну.
🟢А ви нас читаєте? Просто натисніть на хештег #СтусівськийПроВійну.
Тільки цифри і факти. За ними – біль, безсилля, а також Віра в ЗСУ і безмежна Любов до України!
З початку війни, щодня, 5 мовами. Тим, хто пропустив, чи потрібна хронологія подій – сюди 👇

https://news.donnu.edu.ua/category/stusivskyj-pro-vijnu/

Щодня на офіційній фб-сторінці Стусівського і факультетів
45-й день війни, злочинів таких, які до цього світ ще не бачив. Не пробачимо і не дозволимо панувати на нашій землі! Поширюйте серед тих, хто потребує правди, хто має знати, що робить росія і за що платитимуть всі наступні покоління росіян. https://news.donnu.edu.ua/…/stusivskyjprovijnu-09-04-2022/
Слава Україні! Героям Слава!
#StandWithUkraine
#RussiaHandsOffUkraine
#StusUniversityAgainstRussianAggression
#NoFlyZoneUA
#NoFlyZoneOverUkraine

16.02.2022

Сьогодні, 16 лютого 2022, у Філії відбулися чергові збори трудового колективу. На порядку денному, серед інших важливих питань, розглянуто питання про організацію заходів щодо підготовки Філії до дій у надзвичайних ситуаціях.
Слухали директора Філії к. с.-г. н. Пруса Л.І., який розповів про ситуацію у країні з офіційних джерел. Ознайомив з переліком захисних споруд цивільного захисту, розташованих на території Хмельницької області. Представив для ознайомлення посібник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики «У разі надзвичайної ситуації або війни». Запропонував до перегляду презентацію Навчально-методичного Центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області «Основні види та організація проведення евакуації».
Заступник директора Філії к. психол.н., доцент Гундерук Л.М. зазначила, що складна суспільно-політична ситуація у країні, спричинена агресією РФ, значно похитнула душевний спокій її громадян. Наголосила на необхідності критично оцінювати інформацію, не допускати паніки та зберігати адекватний психологічний стан. Ознайомила з механізмами психологічного захисту у стресовій ситуації.

15.02.2022

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Пам’ятна дата встановлена Указом Президента нашої держави в 2004 році і приурочено до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року.
Колектив філії теж сьогодні вітає учасників бойових дій в Афганістані – Муляра Івана Степановича і Шелепало Сергія Васильовича. Це люди зі справжніми офіцерськими якостями – чесні, відповідальні, мужні, з високим почуттям патріотизму, обов’язку, честі і справедливості.
Пишаємося, що ми маємо честь працювати поряд з ними!

04.02.2022

 Перший випуск магістерської програми “Менеджмент у судовій сфері”,запровадженої Кафедра менеджменту та поведінкової економіки ДонНУ імені Василя Стуса Економічний факультет ДонНУ імені Василя Стуса спільно з Юридичний факультет ДонНУ імені Василя Стуса!

04.02.2022

 

 ВИПУСК МАГІСТРІВ: ШЛЯХ В УСПІШНЕ ЖИТТЯ РОЗПОЧАТО!

4 лютого у Хмельницькій філії ДонНУ ім. Василя Стуса відбулось урочисте свято з нагоди отримання охоронцями Феміди омріяних дипломів. По-особливому у цей день виглядала когорта випускників магістратури інституту, які змінили однострій на чорні мантії та конфедератки.
Навчальна програма була спрямована на підготовку висококваліфікованих, професійних та перспективних менеджерів для судових органів України. І сьогодні сміливо можемо сказати, що їх побільшало. Судові охоронці успішно склали комплексний іспит, захистили кваліфікаційну (магістерську) роботу і здобули право на присвоєння освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю «Менеджмент у судовій справі». 

 Віднині середовище управлінців поповнилось майже двома десятками висококваліфікованих фахівців, які гідно і впевнено втілюватимуть у життя найамбітніші ідеї у життя Служби судової охорони! Тож вперед до перемог!

 

18.12.2021

 

 Передсвяткові дні – це не тільки приємні турботи, вибір подарунків й формулювання бажань на новий рік. Це завершення важливих проєктів, щоб спланувати нові. Перший випуск унікальної магістерської програми «Менеджмент у судовій сфері», що розроблено Кафедра менеджменту та поведінкової економіки ДонНУ імені Василя Стуса Економічний факультет ДонНУ імені Василя Стуса спільно з Юридичний факультет ДонНУ імені Василя Стуса на запит Територіальне управління Служби судової охорони у Хмельницькій області.
❗️ 17 магістрів на засіданні екзаменаційної комісії під головуванням Начальника Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області, полковника Служби судової охорони Євгенія Прудиуса блискуче захистили результати своїх наукових пошуків та запропонували сучасні напрями розвитку системи менеджменту Служби судової охорони та її територіальних управлінь.
Вітаємо випускників програми, бажаємо успіхів та зростання! 🎉
Дякуємо партнерам за довіру та плідну співпрацю, що вимальовує нові проєкти!
Навчання протягом життя – тренд сучасності, Кафедра менеджменту та поведінкової економіки ДонНУ імені Василя Стуса – партнер-інтегратор, спроможний ефективно взаємодіяти в умовах глобальних викликів!

26.10.2021

Сьогодні до Філії завітали наші шановні колеги з Подільського державного аграрно-технічного університету – декан інженерно-технічного факультету к.т.н., доц. Панцир Юрій Іванович та доцент кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін к.т.н., доц. Бончик Віталій Семенович. Зустріч мала змістовне наповнення, так як розглянуто та обговорено широке коло питань та напрямки подальшої співпраці.

13.10.2021

Хмельницька Філія Донецького національного університету імені Василя Стуса “Бізнес-інноваційний центр “ДонНУ-Поділля” проявила ініціативу взяти участь у президентській програмі “Зелена країна”. Під керівництвом директора філії кандидата сільськогосподарських наук Леоніда Пруса колектив Філії виїхав на територію ДП “Проскурівське лісове господарство” для висадки сіянців дуба звичайного. Приємно усвідомлювати, що ми теж долучилися до такої благородної справи і висадили більше тисячі дерев! Далі буде)))

23.09.2021

Директор Філії к.с.-г.н. Леонід Прус взяв участь у онлайн-нараді під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Юр’єва для керівників місцевих органів управління освітою та керівників закладів освіти області щодо стану вакцинації працівників та готовності закладів до початку опалювального сезону.

17.09.2021

Вітаємо випускників програми МБА з отриманням дипломів!

На черговому зібранні трудового колективу, серед інших важливих питань, особливу увагу звернули на необхідність виконання Постанови МОЗ України від 26.08.2021 №9 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19). Дякуємо начальнику медичної служби Територіальне управління Служби судової охорони у Хмельницькій області Лілії Глушко за інформативну розповідь та відчуття психологічної захищеності поряд із таким чудовим лікарем!

«Народе мій, до тебе я ще верну, і в смерті обернуся до життя»!
В ніч з 3 на 4 вересня 1985 року, в карцері мордовського табору для політв’язнів, загинув Василь Стус — український поет, прозаїк, літературознавець, правозахисник, борець з радянською тоталітарною системою.
Пам’ятаймо!

22.08.2021

Вітаємо випускників спеціальності «Менеджмент» ОП «Бізнес-адміністрування» з успішним захистом магістерських робіт! Нових професійних вершин вам!

З Днем Незалежності України!

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

17 серпня в стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбулася зустріч народного депутата України, представника політичної фракції «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергія Лабазюка з представниками різник ланок освіти.
Директор Філії к.с-г.н. Леонід Прус був запрошений до участі у заході, де мав нагоду обговорити низку дискусійних питань – це і виділення субвенцій на оновлення матеріально-технічної бази, запровадження дуальної системи освіти, оптимізація вищих навчальних закладів, тендерні закупівлі для профтехзакладів, передача закладів освіти з державної до комунальної власності та багато іншого. Сергій Лабазюк запропонував створити робочу групу, де педагоги могли б систематизували свої пропозиції та ініціативи розвитку галузі області. Своєю чергою парламентар, у співпраці із колегами з депутатської групи «За Хмельниччину», відстоюватиме важливі ідеї для розвитку освіти у стінах Верховної Ради України.

До Філії ДонНУ імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» завітав заступник командувача Сил спеціальних операцій Збройних сил України Нечаєв Олег Олександрович. Спільно з директором Філії к.с.-г.н. Прусом Л.І. обговорили низку актуальних питань, в тому числі і питання подальшої співпраці та навчання військовослужбовців. Приємно зауважити, що Олег Олександрович є випускником ДонНУ імені Василя Стуса.

Вітаємо випускників – бакалаврів спеціальності «Право» (друга вища освіта) Донецького національного університету імені Василя Стуса!
Нехай цей своєрідний фініш стане стартом у кар’єрному зростанні, подальшому особистісному розвитку та досягненні нових життєвих висот! Приємно зазначити, що частина випускників обрали саме ДонНУ імені Василя Стуса для продовження навчання у магістратурі.
Бажаємо успіхів!

23.06.2021

Запрошуємо працівників Хмельницького окружного адміністративного суду на навчання до Донецького національного університету імені Василя Стуса

16.06.2021

А сьогодні ми – про соціальну свідомість. Майже усі працівники філії пройшли перший етап вакцинації. Бажаємо усім здоров’я!

15.06.2021

Заступником директора філії к. психол. н., доцентом Гундерук Л.М. проведено зустріч з працівниками Апеляційного суду Хмельницької області. Присутніх поінформовано про магістерські програми, за якими здійснюється підготовка у ДонНУ імені Василя Стуса, зокрема про ОП “Менеджмент у судовій сфері”.

12.06.2021

У приміщенні філії ДонНУ імені Василя Стуса Територіальним управлінням Служби судової охорони у Хмельницькій області відкрито новий спортивний зал, оснащений сучасними тренажерами та іншим спортивним обладнанням

08.06.2021

Відбувся випуск магістрів спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” освітньої програми “Публічна політика та адміністрування” Донецького національного університету імені Василя Стуса.

28.05.2021

Відбулися спільні навчання Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області спільно з Територіальним управлінням Служби судової охорони у Хмельницькій області та Добровільною пожежною дружиною Філії ДонНУ імені Василя Стуса “Бізнес-інноваційний центр “ДонНУ-Поділля”.

22.05.2021

Захист магістерських робіт здобувачів освітньої програми “Бізнес адміністрування” Донецького національного університету імені Василя Стуса.

20.05.2021

З побажаннями вишиванкового розмаїття життя працівники Філії ДонНУ імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля», спільно зі здобувачами, вітають усіх зі святом національної єдності – Всесвітнім днем вишиванки!

19.03.2021

19 березня 2021 року у Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» відбулася робоча зустріч директора Філії к.с.-г.н. Леоніда Пруса з начальником відділення Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області Сніжаною Паюк.
Під час зустрічі обговорено питання напрямів співпраці Відділення і Донецького національного університету імені Василя Стуса та підвищення рівня правової культури студентів.
Сторони розглянули сфери співробітництва та можливість проходження студентами виробничої практики на базі Відділення з метою здійснення профорієнтаційної роботи, можливості отримання практичних знань про законодавчо визначені шляхи вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)), зниження рівня конфліктогенності та стабілізації стану соціально-трудових відносин у колективах підприємств, установ, організацій області.
Директор Філії к.с.-г.н. Леонід Прус розповів про спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється навчання у ДонНУ імені Василя Стуса. У свою чергу Сніжана Паюк поінформувала про основні завдання і функції діяльності Відділення як надійного соціального партнера трудових колективів, профспілок, роботодавців, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Окремо зупинилась на практиці роботи Відділення щодо запобігання виникненню та сприяння вирішенню КТС(К) на території Хмельницької області.
Окрім того, сторони обговорили можливість підписання договору про співпрацю, що надалі сприятиме підвищенню рівня правової обізнаності сторін соціально-трудових відносин Хмельниччини.

12 березня 2021 року Філія ДонНУ імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» виступила співорганізатором науково-практичного семінару з міжнародною участю «Інноваційні методи підвищення врожайності сільськогосподарських культур в сучасних кліматичних умовах України та світу».
З вітальним словом виступив директор Філії к. с.-г. н. Леонід Прус, який зазначив, що шлях до розуміння та подальшого успішного суспільного розвитку лежить через спілкування, бачення спільної мети і об’єднання зусиль. Тому сьогодні надзвичайно важливо налагоджувати партнерські відносини між бізнесом, освітою та державними органами для економічного розвитку міста, регіону, країни.
У роботі семінару взяли участь науковці, аграрії, представники менеджменту з Іспанії та Кіпру

11.03.2021

11 березня 2021 року директор Філії Леонід Прус відвідав засідання круглого столу, за участі Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, з представниками регіональних бізнес-асоціацій Хмельницької області та об’єднань великого бізнесу. До участі у заході також долучилися народні депутати України від Хмельниччини, голова обласної адміністрації Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк та інші поважні гості.

25.02.2021

Долучаємося до поетичного челенджу «Читаємо Лесю» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки – української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури) 📚📖

18.02.2021

Шановні друзі!
Донецький національний університет імені Василя Стуса пропонує наступні додаткові освітні послуги:
– короткострокова програма підвищення кваліфікації «Навички Soft Skills в професійній діяльності фахівців центрів зайнятості!»;
– короткострокова програма підвищення кваліфікації «Емоційна компетентність та техніка роботи зі «складними» учасниками групи»;
– короткострокова програма підвищення кваліфікації «Інструменти мотивації, цілепокладання в працевлаштуванні, робота групи з різним рівнем мотивації»;
– короткострокова програма підвищення кваліфікації керівного складу Держпродспоживслужби «Управління змінами»;
– короткострокова програма підвищення кваліфікації керівного складу Держпродспоживслужби «Антикризове управління в контексті реалізації реформ в Україні»;
– спеціальна програма підвищення кваліфікації для фітосанітарних інспекторів Головних управлінь Держпродспоживслужби;
– програма підвищення кваліфікації для керівників закладів освіти «Мистецтво управління освітою»;
– спеціальна професійна (сертифікатна) програма підвищення кваліфікації «Фінансовий аудит використання коштів державного бюджету» для працівників територіального управління Рахункової палати по Вінницькій‚ Кіровоградській та Хмельницькій областях (у м. Вінниця);
– спеціальна короткострокова програма підвищення кваліфікації для державних службовців підрозділів обласних державних адміністрацій.
Додаткову інформацію можна отримати за адресою:
вул. Свободи, 36, м. Хмельницький
Тел.: +380 (382) 65-05-51; (068) 3485314
E-mail: [email protected]

10.02.2021

Сьогодні, 10 лютого 2021 року у Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» відбулися збори трудового колективу. Серед інших питань, які розглянуто, особлива увага приділена питанню охорони праці.
Директор Філії к. с.-г. н. Л.І. Прус нагадав присутнім, що охорона праці – це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності людини у процесі трудової діяльності. Наголосив на дотриманні правил пожежної безпеки у приміщеннях протягом зимового періоду.

04.02.2021
Вітаємо перших випускників спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” з отриманням дипломів магістрів!👨🏻‍🎓👩🏻‍🎓🎓💐
Нехай знання, які ви отримали під час навчання, стануть засадами подальшого професійного і особистісного розвитку!

9 грудня 2020 року, відбулася П’ята обласна науково-практична конференція «Освіта Хмельниччини: психолого-педагогічний супровід модернізаційних процесів», у якій Філія ДонНУ імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» виступила співорганізатором.
З вітальним словом до учасників конференції звернулися Т.В.Дупляк, заступник директора – начальник управління департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА та директор Філії к. с.-г. н. Л.І.Прус.
Приємно зауважити, що окрім керівництва Філії, у роботі конференції взяли участь і здобувачі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» С.А.Коржик та М.В.Атаманчук.
За матеріалами конференції буде видано збірник наукових та науково-методичних праць, до якого подано наукові публікації:
– Гундерук Л.М., Прус Л.І. До питання професійного самовдосконалення керівників закладів вищої освіти;
– Атаманчук М.В. Комунікативна компетентність як умова успішної діяльності керівника закладу освіти;
– Коржик С.А. Інформальна освіта педагога як важливий елемент безперервної освіти.

19.11.2020
Керівництво Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса “Бізнес-інноваційний центр “ДонНУ – Поділля” взяло участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Міждисциплінарні підходи у дослідженні Голодомору-геноциду», яка відбулася сьогодні, 19 листопада 2020 року, на базі Національного музею Голодомору-геноциду у м. Київ.
До обговорення історичних, політико-правових, соціально-демографічних аспектів Голодомору-геноциду, а також медичних і латентних морально-психологічних наслідків злочину, спрямованого проти української нації, долучилися з темами:
– Леонід Прус, кандидат сільськогосподарських наук, директор Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля»: «Насильницька колективізація сільського господарства як складова терору голодом на селі у роки Голодомору 1932–1933 років»;
– Людмила Гундерук, кандидатка психологічних наук, доцентка, заступниця директора Філії Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля»: «Психологічна руйнація свідомості українців у роки Голодомору».
23.10.2020
Запрошуємо до участі у конференції!
24.08.2020
З Днем народження, Україно! У тебе – гідне майбутнє!
14.08.2020
Наші потенційні здобувачі – працівники Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області – під час службових навчань продемонстрували високий рівень професійної підготовки. А теоретичні знання вони будуть удосконалювати у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, навчаючись за освітньою програмою “Менеджмент у судовій сфері”. Нас обирають найсильніші!
07.08.2020
Донецький національний університет імені Василя Стуса — це відкрита академічна спільнота, що є провідним центром освіти, науки та інновацій. Стусівський університет сьогодні — потужний науково-освітній комплекс найвищого ІV рівня акредитації, один із провідних закладів вищої освіти України. Свою місію ДонНУ імені Василя Стуса вбачає у формуванні особистості-професіонала: інтелектуальної, інформованої, інноваційної, самоідентифікованої, інтегрованої у суспільство.
На теренах Хмельниччини упродовж декількох років успішно функціонує Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля», яка здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, особистісний розвиток і кар’єрне зростання яких відповідає високим інтелектуальним та академічним стандартам.
У 2020 році Філія ДонНУ імені Василя Стуса запрошує на навчання за наступними освітніми програмами:
Публічна політика та адміністрування
Бізнес-адміністрування
Менеджмент у судовій сфері
Перелік документів для вступу:
заява встановленого зразка;
згода на обробку персональних даних;
оригінал диплома (СО «Магістр» або «Спеціаліст»);
оригінал додатка до диплома;
копія паспорта;
копія РНОКПП;
4 кольорових фотокартки (розмір 3х4см)
Прийом документів: 10 серпня– 21 серпня 2020 року;
Проведення вступних випробувань: 22 серпня – 29 серпня 2020 року.
05.08.2020
Незважаючи на життєві негаразди, продовжуємо проводити профорієнтаційні заходи. Запрошуємо потенційних здобувачів на навчання до Донецького національного університету імені Василя Стуса!
17.07.2020
Директор Хмельницької філії ДонНУ імені Василя Стуса кандидат сільськогосподарських наук Леонід Прус взяв участь у засіданні Ради ректорів Хмельницької області.
17 липня під керівництвом ректора Хмельницького національного університету Миколи Скиби на базі навчального закладу відбулося засідання Ради ректорів області. До спілкування також долучилися голова адміністрації Дмитро Габінет, заступниця голови ОДА Оксана Ситницька, ректори вищих навчальних закладів області, директор Департаменту освіти та науки ОДА Олег Фасоля та інші поважні гості.
Під час засідання присутні обговорили питання організації вступної кампанії в 2020/2021 навчальному році та організації навчального процесу в новому навчальному році, враховуючи умови карантину. Кожен бажаючий мав можливість висловити своє бачення та пропозиції до озвучених питань.

5 жовтня 2019 року в приміщенні Хмельницької філії Донецького національного університету імені Василя Стуса пройшов черговий захід просвітницького руху 15х4. Основна мета руху – популяризація наукових знань задля підвищення рівня загальної освіченості звичайних громадян. 15х4 – це формат відкритих науково-популярних лекторіїв. Наші заходи – 4 доповіді по 15 хвилин на різні теми. Цього разу слухачі почули доповіді про те, як навчатися, про генетичні тести, про історію анімації та про премію Дарвіна. Після кожної лекції слухачі мали змогу поставити запитання лекторам і почути відповіді на них. Всі заходи руху 15х4 безкоштовні, організовуються і проводяться волонтерами.