Про філію

Про філію

Структурний підрозділ Донецького національного університету імені Василя Стуса. Хмельницьку філію «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» було створено у 2016 році шляхом реорганізації Державного підприємства «Хмельницький державний центр науки, інновацій та інформатизації» (Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.01.2016 р. № 37) і утворення на його основі відокремленого структурного підрозділу ДонНУ імені Василя Стуса.

Разом з іншими підрозділами університету філія утворює потужний освітньо-науковий комплекс, який за останні роки здобув ряд престижних нагород та зайняв високі місця у всеукраїнських та міжнародних рейтингах.

Сьогодні філія здійснює статутну і господарську діяльність на території Поділля з метою надання якісної та сучасної вищої освіти, задоволення потреб регіонального ринку праці у відповідних спеціалістах та наближення до місця проживання абітурієнтів.

Директор філії

Прус Леонід Іванович

Кандидат сільськогосподарських наук.

Історія філії

Філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» створена 01 квітня 2016 року (Наказ ректора від 17.03.2016 р. № 110/05) як структурний підрозділ Донецького національного університету імені Василя Стуса – потужного науково-освітнього комплексу найвищого ІV рівня акредитації, одного із провідних вищих навчальних закладів України.