На фізико-технічному факультеті 2 березня відбулась зустріч студентів 2-го та 3-го курсів спеціальностей кафедри радіофізики та кібербезпеки із в.о. декана Олексієм Барибіним, який розповів про основні моменти підготовки та виконання курсових робіт та ознайомив студентів із «Методичними рекомендаціями до виконання і захисту курсових». Зокрема піднімались питання змістового наповнення елементів курсової (вступ, основна частина та висновки), логіки подачі інформації у вступі та основній частині, роботи із джерелами та механізму захисту.

Наприкінці зустрічі Олексій Барибін зупинився на деяких організаційних питаннях, зокрема нагадав студентам де можна знайти відповідні нормативні документи та надав інформацію щодо анотацій дисциплін за вибором студента, які пропонуються кафедрою на 2020-2021 навчальний рік.